Zabiegi na twarz Dermalogica

Firma Dermalogica wywodzi się z USA. Jest synonimem racjonalnego podejścia do pielęgnacji skóry. Zmierzając do doskonałości osiągnięto równowagę między oczekiwaniami klientów i rezultatami związanymi z profesjonalną terapią skóry. Nowoczesne receptury zawarte w systemach pielęgnacyjnych, odzwierciedlają się w skuteczności i precyzji . Z uwagi na zaawansowany profil. Produkty Dermalogica dostępne są tylko w wybranych ośrodkach pielęgnacji skóry. Nad doborem i przebiegiem zindywidualizowanej kuracji pielęgnacyjnej czuwają profesjonalni Kosmetolodzy.

Zabieg regenerujący

Intensywnie regenerujący i nawilżający zabieg. Stymuluje naturalne procesy odnowy w skórze nie dopuszczając do jej przedwczesnego starzenia się. Dostarcza aktywnych substancji odżywczych i regenerujących, odświeżając zmęczoną skórę. Nadaje jej zdrowy koloryt.

Zabieg nawilżający

Zabieg nawilżający poprawiający funkcjonowanie naturalnej bariery ochronnej. Daje skórze ukojenie i przywraca jej komfort. Skóra po zabiegu jest intensywnie nawilżona i dotleniona.

Zabieg nawilżająco - odżywczy

Zabieg opracowany w odpowiedzi na potrzebę skóry bardzo suchej i odwodnionej. Jest terapią odżywczą z wykorzystaniem kojących zmysły olejków esencjonalnych. Skóra po zabiegu jest odżywiona, wspaniale wygładzona i odświeżona.

Zabieg złuszczający

Intensywna terapia złuszczająca skierowana do każdego typu skóry. Zabieg silnie stymuluje i zwiększa napięcie tkankowe. Rozświetla i wygładza skórę stymulując do produkcji kolagenu i elastyny.

Zabieg oczyszczający

Profesjonalna kuracja zaprojektowana pod kątem pielęgnacji i leczenia skóry osób z trądzikiem. Unikalne kompozycje substancji o działaniu oczyszczającym, kojącym i regenerującym by skutecznie walczyć z trądzikiem zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Zabieg oczyszczający z czyszczeniem manualnym

Zabieg oczyszczający
z czyszczeniem manualnym połączony z kwasami

Połączony z dwuczęściowym systemem eksfoliacji z użyciem hydroksykwasów. Zabieg czyszczący skierowany dla osób ze skórą problematyczną ze skłonnościami do powstawania stanów zapalnych i zaskórników. Profesjonalna eksfoliacja zmiękcza naskórek, poprawia strukturę i aktywne wygładza. Skutecznie redukuje zmiany trądzikowe i oczyszcza. Zapobiega powstawaniu nowych zmian, poprawia strukturę i aktywnie wygładza skórę nie powodując podrażnień.

Zabieg poprawiający owal twarzy

Celem zabiegu jest odnowa powierzchni skóry, wygładzenie zmarszczek, poprawa napięcia tkankowego oraz korekta owalu twarzy. Specjalistyczne receptury oparte na wyselekcjonowanych substancjach roślinnych i najnowszej generacji składników zwiększając napięcie skóry. Substancje zawarte w preparatach silnie nawilżają i odżywiają skórę nadając jej gładkość i jedwabistość.

Zabieg kojąco - ochronny

Terapia przeciwstarzeniowa (Age Smart)

Intensywna terapia przeciwstarzeniowa oparta na innowacyjnych produktów stworzonych do walki z oznakami starzenia się skóry. Wysoce skoncentrowane kompleksy ujędrniają i wygładzają skórę, silnie regenerują i naprawiają komórki skóry.

© 2023 PAS A PAS - Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed and Produced by Agnieszka Przysowa T: +48 737 533 175