Revitalash

Athena Cosmetics, z zespołem doktora Michaela Brinkenhoffa, która jako pionier stworzyła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi marki RevitaLash® , stworzyła przełom w dziedzinie kosmetologii.

Advanced RevitaLash

Najbardziej zaawansowana technologicznie formuła odżywki stymulującej wzrost rzęs. Badania kliniczne pokazują znaczną poprawę wyglądu rzęs już po 3 tygodniach stosowania! Skład formuły Revitalash Advanced zawiera molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, łagodzące wyciągi roślinne uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów. Odżywka sprawia, że rzęsy stają sie spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze. Najbardziej zaawansowana synergia technologii z naturą. Wystarczy stosować codziennie na noc na czystą i suchą skórę powiek tuż u nasady rzęs jednym pociągnięciem aplikatora.

RevitaBrown Advanced RevitaLash

Odkryte piękno dla naturalnych brwi. Sprawi, że Twoje brwi w szybki i łatwy sposób staną się piękne i witalne. Bogaty Bogaty skład odżywki pełen wyciągów roślinnych tj. żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek lekarski, pszenica, palma sabałowa oraz aktywnych nanopeptydów, odbudowuje i odżywia rzadkie oraz osłabione brwi. Odżywka zalecana jest dla Pań, które mają makijaż permanentny, uszkodzone brwi z powodu epilacji, procesów starzenia czy chemioterapii.

Volumizing Mascara RevitaLash

Wydłużający tusz maksymalizuje wygląd Twoich rzęs. Stają się one kusząco wydłużone, pogrubione, gęste i bardziej pociągające niż kiedykolwiek. Wysokiej jakości i wydajności formuła tuszu zawiera biotynę odżywiające wyciągi roślinne rumianku, nagietka lekarskiego, rozmarynu, które pielęgnują i nie sklejają rzęs. Stosowanie odżywki na noc i tuszu na dzień przynosi olśniewające efekty.

Hair Advanced by RevitaLash

Popraw wygląd rzadkich i słabych włosów w kilka tygodni. Wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia, sprawiając, że włosy stają się pełniejsze i zdrowsze. Bogaty skład unikalnej odżywki to miłorząb japoński, żeń-szeń, pigowiec japoński, wyciągi owocowe i białka pszenne. Wystarczy nałożyć dwie porcje pianki na czyste, wilgotne włosy i wmasować w skórę głowy, tam gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i zdrowsze włosy. Nie spłukujemy i układamy włosy jak zwykle.

© 2023 PAS A PAS - Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed and Produced by Agnieszka Przysowa T: +48 737 533 175