pasapas-zabiegi-z-zakresu-medycyny-estetycznej.jpg

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to dziedzina medycyny, która zajmuje się poprawą wyglądu fizycznego oraz samopoczucia pacjentów. Obejmuje różnorodne małoinwazyjne zabiegi, których celem jest poprawa atrakcyjności zewnętrznej.

pasapas-gen-factor-retinoid-system.jpg

Gen Factor

Retinoid System

Pierwszy na świecie złożony system retinoidów. Zabieg z użyciem kompleksowej lini produktów z retionolem.

pasapas-gen-factor.jpg

Gen Factor

Innowacyjny preparat inżynierii tkankowej wykorzystywany w medycynie i kosmetologii komórkowej służący do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry. Preparat posiada udokumentowane działanie od terapii przeciwstarzeniowej, trądziku, trudno gojących się ran po blizny potrądzikowe, rozstępy itp.

pasapas-masaz-miotelkami-bambusowymi.jpg

Masaż miotełkami bambusowymi

Masaż modelująco-antycellulitowy, ale również doskonale sprawdza się jako masaż rozluźniający napięte mięśnie. Przydatny w walce z zaburzeniami krązenia.

pasapas-fot-38.jpg

Masaż
KOBIDO

Masaż KOBIDO to głęboki masaż wykonywany na powierzchni skóry. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu.

pasapas-fot-36.jpg

Urodzinowa
promocja

Zapraszamy wszystkie Solenizantki i Solenizantów. W dniu Waszych urodzin i pierwszy dzień przed - wszystkie zabiegi dla Was - z rabatem 15%, a dla wszystkich osób Wam towarzyszących - z rabatem 5%. Oferta ważna do odwołania. Aby skorzystać z promocji - należy przedstawić dokument tożsamości ze zdjęciem.

pasapas-fot-19-2.jpg

Skomponuj
zabieg!

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Chcesz kogoś zaskoczyć i zrobić naprawdę super niespodziankę? Kup kartę podarunkową z naszymi zabiegami. W naszej ofercie posiadamy wiele ciekawych pomysłów na prezenty dla twojej rodziny, przyjaciół, znajomych.

Akceptujemy karty

© 2023 PAS A PAS - Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed and Produced by Agnieszka Przysowa T: +48 737 533 175