LipoRadioLogie "VINCI II"

Najskuteczniejszy i bezkonkurencyjny system dedykowany do zabiegów modelowania ciała. LipoRadioLogie" VINCI II to nie tylko maszyna – to cały program zapewniający nowy styl życia. Jest to system, w którym zastosowano technologie wykazujące największą efektywność w zabiegach na ciało:
- biopolarne fale radiowe,
- laser biostymulacyjny,
- promieniowanie LED kriolipolizę thermalifting RF,
- frakcyjny masaż próżniowy mechaniczny masaż profilowanymi rolkami.

Idealnie dobrane parametry oraz niezależna i płynna ich regulacja pozwalają wykonywać zabiegi niezwykle skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne.
Najważniejszym elementem w wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem LipoRadioLogieTM VINCI II jest bardzo trafny podział głowic. I tak do dyspozycji operatora są:
- 2 głowice do zabiegów antycellulitowych, modelujących, wyszczuplających oraz ujędrniających. Wykorzystano w nich masaż próżniowy, rolki, biopolarne fale radiowe, laser biostymulujący oraz promieniowanie LED,
- głowica do kriolipolizy z zassaniem fałdu skórnego - przeznaczono do zabiegów niwelowania nadmiaru tkanki tłuszczowej,
- głowica do zabiegów liftingujących na okolice twarzy, szyi i dekoltu - wykorzystuje ona fale radiowe, LED oraz delikatne zassanie,
- głowica do thermaliftingu RF frakcyjna - specjalna budowa głowicy, którą wyposażono w mikroelektrody, idealnie nadaje się do bardzo silnego liftingu, niwelowania opadającej powieki, wygładzania zmarszczek oraz głębokiego odmładzania.

Specjalne wymienne końcówki do głowicy zakończone są mikroelektrodami, które umożliwiają głęboką penetrację skóry.
W zależności od wyboru zagęszczenia elektrod regulujemy głębokość przenikania fali radiowej od naskórka po skórę właściwą.

Włoski architekt ciała.

LipoRadioLogie Vinci II to gwarancja pięknie wymodelowanej sylwetki, jędrnego ciała bez śladu zmian cellulitowych czy miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej. LipoRadioLogie Vinci II to doskonały sposób na piękne ciało i dobre samopoczucie. Urządzenie posiada w swoim wyposażeniu różne głowice zabiegowe dzięki czemu możemy idealnie opracować wszystkie partie ciała a także twarz, szyje i dekolt.
- dwie głowice do twarzy, szyi i dekoltu oraz okolic oczu przeznaczone są do zabiegów liftingujących, zagęszczających tkankę łączną oraz poprawiających owal twarzy,
- dwie głowice do zabiegów modelujących, antycellulitowych, poprawiających napięcie skóry łączą w sobie synergiczne działanie fali radiowej, światła led podczerwieni, mechanicznego masażu ruchomymi rolkami oraz podciśnienia,
- głowica do therma liftingu,
- głowica do krioterapii - wymrażania tkanki tłuszczowej,
- laser biostymulacyjny przyczynia się do detoksykacji oraz zwiększenia przepływu krwi przez system limfatyczny przyspieszając przemianę materii.

Dzięki zastosowaniu biopolarnej fali radiowej jesteśmy w stanie opracować nawet głębokie struktury skóry. Podczerwień oraz światło LED idealnie podgrzewa fibroblasty i wpływa na szybszą syntezę kolagenu i elastyny. Pobudza krążenie krwi, a co za tym idzie przyspiesza metabolizm komórkowy i doprowadza do lepszego dotlenienia oraz odżywienia komórek. Światło czerwone wspomaga likwidacje tzw. ’’worków pod oczami’’. Wspólne działanie podciśnienia oraz masażu mechanicznego rolkami o płynnej regulacji szybkości oraz kierunku działania dodatkowo drenuje tkanki odprowadzając tym samym toksyny do węzłów chłonnych oraz wpływa na wygładzenie powierzchni skóry i eliminację cellulitu.

Wskazania:

-brak jędrności skóry, cellulit, luźna skóra, zlokalizowana tkanka tłuszczowa.

Obszary zabiegów:

- brzuch, ramiona, pośladki uda, bryczesy.

Przeciwwskazania:

- choroby nowotworowe, ciąża i okres laktacji, epilepsja, implanty elektroniczne i metalowe, łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu, miesiączka, nowotworowe i przed nowotworowe zmiany na skórze, opryszczka przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu, przyjmowanie niektórych leków, stany zapalne skóry, stosowanie peelingów (14dni).

Ceny

Brzuch

99 zł. (30min.)

Ramiona

99 zł. (30min.)

Boczki

99 zł. (30min.)

Uda + pośladki

195 zł. (60min.)

Uda + pośladki + brzuch

259 zł. (90 min.)

Brzuch + boczki

185 zł. (50min.)

Ceny - pakiety na ciało

PAKIET I
Brzuch + uda + pośladki (10 zabiegów)

koszt 1 zabiegu w pakiecie 210 zł. (90 min.) = 2100 zł.
koszt 1 zabiegu bez pakietu - 259 zł.

PAKIET II
Brzuch + pośladki (10 zabiegów)

koszt 1 zabiegu w pakiecie 160 zł. (60 min.) = 1600 zł.
koszt 1 zabiegu bez pakietu - 195 zł.

PAKIET III
Brzuch + boczki (10 zabiegów)

koszt 1 zabiegu w pakiecie 155 zł. (50 min.) = 1550 zł.
koszt 1 zabiegu bez pakietu - 185 zł.

PAKIET IV
Brzuch + uda + pośladki (5 zabiegów) -

koszt 1 zabiegu w pakiecie 240 zł. (90 min.) = 1200 zł.
koszt 1 zabiegu bez pakietu - 259 zł.

PAKIET V
Uda + pośladki (5 zabiegów)

koszt 1 zabiegu w pakiecie 180 zł. (60 min.) = 900 zł.
koszt 1 zabiegu bez pakietu - 195 zł.

PAKIET VI
Brzuch + boczki (5 zabiegów)

koszt 1 zabiegu w pakiecie 170 zł. (50 min.) = 850 zł.
koszt 1 zabiegu bez pakietu - 185 zł.

* promocje nie obejmują pakietów

© 2020 PAS A PAS - Wszystkie prawa zastrzeżone

Designed and Produced by Agnieszka Przysowa T: +48 737 533 175